Museum

Museum BroekerVeiling

Museum BroekerVeiling is de oudste doorvaargroenteveiling ter wereld. Hier is in 1887 het veilen bij afslag ontstaan. Tijdens de audiotour door het historische veilinggebouw en de lighallen, die boven het water zijn gebouwd, vertelt tuinder Arie alles over het ontstaan van de veiling en hoe het gebruikt werd. Aansluitend vaar je door het Rijk der Duizend Eilanden om daarna de hoofdrol te pakken, als handelaar, in een echte groenteveiling. Verder zijn er verrassende exposities en een prachtig buitenmuseum.

Filmpje | Lees meer
✓ Makkelijk bestellen ✓ Eerlijke prijzen ✓ Veilig betalen via iDEAL ✓ Direct je e‑tickets op zak

Adres

Museum BroekerVeiling
Museumweg 2
1721 BW Broek op Langedijk

Openingstijden

Het hele jaar geopend van dinsdag tot en met zondag van 10.00 tot 17.00 uur.

Aangepaste openingstijden
* Ook open op tweede paasdag en tweede pinksterdag
* In juli en augustus ook op maandag geopend
* Gesloten op 27 april, 24 t/m 26 december en 31 december t/m 2 januari.

Bereikbaarheid

Met de auto
Het gratis parkeerterrein van Museum BroekerVeiling is, in verband met werkzaamheden rond Winkelcentrum Broekerveiling, voorlopig een klein stukje naar het westen verplaatst, op twee minuten loopafstand van het museum. De looproute wordt met bordjes aangegeven.

Met het openbaar vervoer
Vanaf Station Alkmaar kom je met buslijn 10 bij de halte 'Museumweg, Broek op Langedijk'.

Extra informatie

  • Toegankelijk voor mindervaliden
  • Horecagelegenheid aanwezig
Kaartjes BroekerVeiling Langedijk | Dagje weg in Noord-Holland